Dlaczego warto postawić na ROTECH ?

Obecnie każda firma wymaga obsługi informatycznej. Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twoja firma rozwijała się bez przeszkód i nie chcesz martwić się o awarie sprzętu IT, ataki hakerskie, wirusy i kradzieże danych, to koniecznie postaw na ROTECH it support.


ROTECH it support to firma IT, której specjaliści mają ponad 10-letnie doświadczenie w zakresie systemów operacyjnych, w tworzeniu projektów sieciowych oraz bezpieczeństwie IT.


ROTECH it support tworzą ludzie pełni pasji, z nieustanną chęcią do podnoszenia swoich kwalifikacji i realizacji nowych wyzwań.


Mamy doświadczenie zarówno w dużych, jak i mniejszych projektach. Naszą mocną stroną jest umiejętność doboru optymalnych rozwiązań, przy możliwie najniższym koszcie modernizacji i utrzymania.


Jeśli chciałbyś zaprojektować lub zmodernizować swoją sieć w celu optymalizacji wydajności, funkcjonalności, stabilności, jak i bezpieczeństwa, to możemy zaproponować rozwiązania na bazie urządzeń MikroTik ‑ marki, która charakteryzuje się wysoką jakością swoich produktów z zachowaniem niskiej ceny.
W temacie kopii zapasowej (backupu), możemy zaproponować rozwiązania oparte na bazie systemu Linux, MS Windows Server, urządzeń typu NAS.


Jeśli chcesz wdrożyć projekt profesjonalnej sieci bezprzewodowej – WIFI, możemy zaoferować rozwiązania na bazie urządzeń Ubiquiti Networks, MikroTik.

Jeżeli powyższe technologie nie są dla Ciebie wystarczające to, możemy zbudować IT Twojej firmy z wykorzystaniem produktów firmy CISCO - w tej materii również mamy spore doświadczenie i kompetencje.

Ciągle wzbogacamy i aktualizujemy ofertę o kolejne rozwiązania, a także podnosimy swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach IT.

Ponadto, ROTECH it support wykonuje instalacje światłowodowe, monitoring IP, service IT oraz kompleksową opiekę informatyczną.

ROTECH it support zajmuje się także przygotowywaniem firm pod kątem spełniania wymagań RODO, doradztwem i szkoleniami informatycznymi.

ROTECH it support to również audyty bezpieczeństwa w podmiotach z sektora publicznego i prywatnego.

 

                  Umów bezpłatną konsultację